Наши пријатели

ГРК Борец – Металург

Details

Date Time League Season
19/03/2016 18:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец111324
РК Металург161329

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright