Наши пријатели

Пролет 62 – Работнички

Details

Date Time League Season
20/03/2016 15:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пролет 62101222
РК Работнички111223

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright