ХЈС Работник – Македонија Ѓ.П

Детали

Датум Ч. League Сезона
31/10/2015 16:00 ПРВА МАШКА ЛИГА 2015/2016

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер141933
РК Македонија ЃП81220