Наши пријатели

Преспа 2010 – ХЈС Работник

Details

Date Time League Season
25/10/2015 19:00 ПРВА МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Преспа 201514923
РК Еурофарм Пелистер13720

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright