Наши пријатели

ХЈС Работник – Вардар 2

Details

Date Time League Season
18/10/2015 12:00 ПРВА МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер121325
Вардар 2111324

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright