Наши пријатели

Метрополис – ХЈС Работник

Details

Date Time League Season
10/10/2015 14:00 ПРВА МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
51217
РК Еурофарм Пелистер171633

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright