Наши пријатели

ХЈС Работник – Младост

Details

Date Time League Season
26/09/2015 12:00 ПРВА МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Еурофарм Пелистер151530
Младост 0911920

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright