Наши пријатели

ГРК Борец – Работнички

Details

Date Time League Season
19/12/2015 15:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец121123
РК Работнички15520

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright