Наши пријатели

Работнички – Пелистер

Details

Date Time League Season
11/12/2015 20:15 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички121426
РК Пелистер101121

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright