Наши пријатели

ГРК Борец – Пролет 62

Details

Date Time League Season
06/12/2015 19:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец81321
РК Пролет 6261016

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright