Наши пријатели

Пролет 62 – Пелистер

Details

Date Time League Season
03/12/2015 19:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пролет 62121628
РК Пелистер111526

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright