Наши пријатели

Металург 2 – ГРК Борец

Details

Date Time League Season
21/11/2015 17:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
Металург 2131326
ГРК Борец101626

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright