Пелистер – ГРК Борец

Детали

Датум Ч. League Сезона
13/11/2015 18:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пелистер131225
ГРК Борец91120