Наши пријатели

Работнички – Пролет 62

Details

Date Time League Season
23/10/2015 16:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички121426
РК Пролет 6291322

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright