Наши пријатели

Работнички – ГРК Борец

Details

Date Time League Season
09/10/2015 20:15 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички131427
ГРК Борец111122

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright