Наши пријатели

ГРК Борец – Вардар Ј.

Details

Date Time League Season
07/10/2015 18:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец61117
Вардар Јуниор141933

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright