Пелистер – Работнички

Детали

Датум Ч. League Сезона
07/10/2015 18:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пелистер10616
РК Работнички101020