Наши пријатели

Вардар Ј. – Пелистер

Details

Date Time League Season
03/10/2015 17:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
Вардар Јуниор131124
РК Пелистер121123

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright