Наши пријатели

Пролет 62 – ГРК Борец

Details

Date Time League Season
02/10/2015 18:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пролет 6213922
ГРК Борец61117

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright