Наши пријатели

Пелистер – Пролет 62

Details

Date Time League Season
26/09/2015 19:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пелистер141630
РК Пролет 6281321

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright