Наши пријатели

ГРК Тиквеш – ХЈС Работник

Details

Date Time League Season
20/09/2015 17:00 ПРВА МАШКА ЛИГА 2015/2016

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Тиквеш 201481220
РК Еурофарм Пелистер161430

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright