Наши пријатели

Работнички — Охрид 2013

Details

Date Time League Season
30/03/2015 08:51 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Results

TeamПрво полувремеКрај
РК Работнички1121
ГРК Охрид1629

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright