Наши пријатели

Работнички — Охрид 2013

Recap

Статистика од натпреварот Rabotnicki – Ohrid

Details

Date Time League Season
08/04/2015 16:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Results

TeamПрво полувремеКрај
РК Работнички922
ГРК Охрид1528

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright