Наши пријатели

Металург — Радовиш

Recap

Записникот од натпреварот моѓе да го видите  тука

Details

Date Time League Season
03/04/2015 19:00 Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Results

TeamПрво полувремеКрај
РК Металург1626
РК Радовиш1320

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright