Наши пријатели

Пелистер 08 — Текстилец

Details

Date Time League Season
11/10/2014 15:40 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2014/2015

Results

TeamКрај
РК Пелистер38
РК Текстилец24

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright