Работнички – Преспа

Детали

Датум Ч. League Сезона
15/12/2018 17:30 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички111930
РК Преспа 2015101121