Детали

Датум Ч. League Сезона
15/12/2018 18:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
Весна Акум.171936
ГРК Тиквеш 2014172037