Наши пријатели

Преспа – Весна Акум.

Details

Date Time League Season
25/11/2018 19:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2018/2019

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Преспа 2015172239
Весна Акум.111526

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright