Преспа – Работнички

Детали

Датум Ч. League Сезона
28/10/2018 19:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Преспа 2015151025
РК Работнички151429