ГРК Тиквеш – Работнички

Детали

Датум Ч. League Сезона
13/10/2018 17:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Тиквеш 2014121325
РК Работнички152035