Работнички – Весна Акум.

Детали

Датум Ч. League Сезона
29/09/2018 16:00 ПРВА ЛИГА МАЖИ ГР.1 2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Работнички172239
Весна Акум.111324