ГРК Борец – Пелистер

Детали

Датум Ч. League Сезона
08/12/2018 19:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец071320
РК Пелистер191837