ГРК Борец – Еурофарм Раб.

Детали

Датум Ч. League Сезона
03/11/2018 19:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец100818
РК Еурофарм Пелистер182341