Наши пријатели

Вардар Јуниор – Пелистер

Details

Date Time League Season
13/10/2018 18:00 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2018/2019

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
Вардар Јуниор191130
РК Пелистер161834

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright