Детали

Датум Ч. League Сезона
06/10/2018 18:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2018/2019

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пелистер132336
ГРК Борец121123