Наши пријатели

Металург 2 – ГРК Борец

Details

Date Time League Season
07/04/2018 12:00 Плеј Аут - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2017/2018

Results

TeamПрво полувремеВторо полувремеКрај
Металург 2141630
ГРК Борец121325

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright