Вардар – Пелистер

Детали

Датум Ч. League Сезона
14/05/2018 17:00 Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2017/2018

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Вардар232144
РК Пелистер111223