Пролет 62 – Пелистер

Детали

Датум Ч. League Сезона
11/04/2018 19:30 Плеј Оф - СУПЕР МАШКА ЛИГА 2017/2018

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пролет 62131730
РК Пелистер91926