ГРК Борец – Пелистер

Детали

Датум Ч. League Сезона
09/12/2017 19:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2017/2018

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ГРК Борец6814
РК Пелистер201939