Пелистер – ГРК Борец

Детали

Датум Ч. League Сезона
07/10/2017 18:30 СУПЕР МАШКА ЛИГА 2017/2018

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
РК Пелистер181533
ГРК Борец111829