admin

Покана за прес конференција

Ракометната федерација на Македонија Ве поканува на прес конференција по повод претстојниот натпревар меѓу машките сениорски репрезентации на Македонија и Швајцарија што ќе се одигра

Прочитај повеќе

Од петок почнува продажбата на билети за мечот Македонија – Швајцарија

Ракометната Федерација на Македонија ги известува сите заинтересирани дека од петок, 24 октомври 2014 ќе почне продажбата на билети за натпреварот на машката сениорска репрезентација

Прочитај повеќе