мај 7, 2024

Известување за акредитирање на медиуми за натпреварот Македонија – Фарски Острови

Почитувани претставници на медиумите, Ракометната Федерација на Македонија Ве информира дека апликациите за акредитации за претстојниот натпревар помеѓу македонската машка сениорска национална селекција и репрезентацијата на Фарски Острови

Прочитај повеќе