јануари 8, 2020

Селекторот Данило Брестовац го објави списокот на ракометари за ЕП 2020

Селекторот на машката сениорска репрезентација, г-дин Данило Брестовац го објави списокот на ракометари за претстојното ЕП 2020 во Австрија, Шведска и Норвешка. Список на ракометари за

Прочитај повеќе