јули 4, 2019

Данило Брестовац го објавува списокот на повикани ракометари за собир на машката кадетска ракометна репрезентација за претстојното СП У19

Селекторот на машката кадетска ракометна репрезентација, г-дин Данило Брестовац го објавува списокот на повикани ракометари за собир во рамки на припремниот период за претстојното Светско

Прочитај повеќе