јули 3, 2018

Брестовац го објави списокот на Младинци за подготовките за ЕХФ Шампионатот во Скопје

Селекторот на Младинската машка репрезентација на Македонија, Данило Брестовац, го објави поширокиот списокот од 24 ракометари кои ги повика на првиот собир од подготовките за

Прочитај повеќе