јуни 6, 2018

Голем интерес за натпреварот Македонија – Романија, во продажба уште мал број влезници

Македонската сениорска машка репрезентација игра исклучително важен натпревар од Баражот за Светското Првенство 2019 против селекцијата на Романија во недела во Скопје, а интересот на

Прочитај повеќе