август 14, 2016

Победа и реми за кадетите во пријателските средби против Бугарија пред ЕП

Кадетската репрезентација на Македонија (до 18 години) победи во првиот и одигра нерешено во вториот пријателски натпревар против Бугарија, во последните подготовки пред почетокот на

Прочитај повеќе