април 5, 2016

Покана за прес-конференција

Информација за медиумите: Ракометната Федерација на Македонија Ве поканува на прес-конференција по повод настапот на Машката сениорска репрезентација на Македонија на предолимпискиот квалификациски турнир во

Прочитај повеќе