ноември 20, 2015

Убедлив триумф на кадетите против Бугарија. Кадетките поразени на отворањето

Кадетските селекции на Македонија сочинети од членовите на Националната Спортска Академија, денеска го стартуваа Балканското ракометно првенство во Габрово, Бугарија. Женската селекција во својот прв

Прочитај повеќе