Наши пријатели

ЖРК КУМАНОВО – РК КУЗМАН ВАРДАР

На кратко

ЗАПИСНИК ОД НАТПРЕВАР

Детали

ДатумЧ.НатпреварувањеСезона
11/10/202018:00ЖЕНСКА РАКОМЕТНА ЛИГА СКОПСКО2020/2021

Резултати

ЕкипаПрво полувремеВторо полувремеКрај
ЖРК Куманово252752
РК Кузман Вардар040812

Слични вести

Ракометна Федерација на Македонија, бул. "Кузман Јосифовски - Питу" бр. 15, 1000 Скопје © 2015 Copyright